Ücretsiz Keşif

Keşif hizmetimiz için uygun zamanın belirlenmesinde olabildiğince müşterilerimizin programına uymaya çalışır ve mümkün olan en kısa sürede keşfi yapmaya çalışırız. Yine de bununla beraber ekiplerimizin yoğunluğu ve adresinizin konumuna göre keşif taleplerinizi cevaplayabilmemiz ortalama olarak aramadıdığınız taktirde internet üzeri mesajlar, 1 ila 3 gün arasında olabilir.
Ücretsiz Keşif
Ücretsiz Keşif Hizmeti nedir?

Hizmet verdiğimiz alanların çoğu, yerinde keşif/ölçümleme çalışması gerektiren işlerdir. ulaştığınızda, sizden işinizle detayları ve iletişim/adres bilgilerinizi isteriz. Keşif için sizin ve ekiplerimizin uygun olduğu bir gün/saat belirleyerek, adresinizde ücretsiz keşif çalışması yapılır. Keşif çalışması, yapılmasını istediğiniz işin; tarafımızdan net olarak anlaşılması, yapılabilirlik analizi, metraj ölçümleri, uygun ürünlerin belirlenmesi ve fiyatlandırma detaylarının belirlenmesi vb. gibi parametreler için gereklidir.Keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir Keşif sonrası teklifimizi uygun bulmayabilir ve işinizi bize vermeyebilirsiniz

Keşif için belirlenen zamanda işin sahibinin mutlaka adreste bulunması gerekir. Bu; işin niteliğinin tam olarak belirlenmesi için gereklidir. Herhangi bir sebeple o gün/saatte, iş sahibi adreste bulunamayacaksa randevunuzu iptal ettirmeniz ya da tarihi revize etmenizi rica ederiz.

POPÜLER SORULAR

Ev,Apartman,Dükkan,Ofis,Okul,Aklınızda ne iş olursa Tadilat larınız yapıyoruz

Kaba inşaat Duvar Malzemeli malzemesiz yapıyoruz.

Her Türlü Kaba İnce işler Yapıyoruz.Anahtar Teslim Fiyat Listesi Çıkartılır.

BİTEN İŞLER