internette Duvarustasi.com Ustalarını Aradım işi Tarif ettim.Bana 1 saat sonra oradayız dediler Şok oldum inanamadım Gelmez dedim kendi kendime 1 saat Sonra 4 kişiyle Geldiler 3 saatte işimizi Teslim ettiler.Gerçekten ince temiz işçilikleri var Tafsiye ederim çok memnun kaldım ustalara Teşekkür ederim.

Filiz N. Teknisyen Filiz N.

Duvar ustası ekipleri Gerçekten çok Temiz Çalıştılar.Bir mustakil ev yaptırdım. En kısa şekilde Teslim Ettiler Malzeme konusunda firedahi vermediler.Üskatımı yaptırırsam tekrardan iletişime geçeceğim hayırlı işler olsun.

Hakan Y. Esnaf

Çok memnun kaldım, işlerini hakkıyla Yaptılar.Ustaların  Güler yüzlülüğü sayesinde Bütün isteklerimi Dile getirdim ve extra ufak Bir iş içinde ücret vermedim .Ustaların Duvar örmelerini zevkle izledim Diyebilirim.Ben çok memnun Kaldim Tafsiye ederim.

Kadir L. Seyis TJK

Evimde 2 duvar Değişikliği Yapacaktım, İnternete duvar ustası ararken bu sayfaya Denk geldim,Aradığım gibi Geldiler. Evime hiç zarar vermeden tertemiz işlerini yapıp Gittiler işçilikleri çok temiz şimdi komşularım evimin projesini beğendiler onlarda Tadilat yaptıracaklar Güzel bir Fiyata çok güzel hizmet aldım Teşekkür ederim.

Samet N. Emekli Sigorta Acenta